לובה טסלר: פלדנקרייז קבוצות ואישי הדרך לגב חופשי - שאלות ותשובות
חמישי, 25.04.2024
Logo Luba Tesler-Site http://www.freebody.co.ilהדרך לגב חופשי
Skype:+972(0)543504242 Позвонить\לטלפן
חיפוש ב" הדרך לגב חופשי"

חיפוש

תפריט אתר
לוח תגים
שרירים מורה לפלדנקרייז בלי כאיבים תלמיד Logo лого ביעות גב בלט דיסק דיסק גב אנדוקרינית שיטה שיעורים תקציר Ashdod כאב מפרקים קבוצות בחינות בריאות כאבי גב הורמון הריון feldenkrais כאבי צוואר שיעורים בפלדנקרייז תרגילים FAQ fehner Weber בריאות גב אשכים מערכת מין שחלות מותנית לימודים טיפול שינה Fi אדמה אש בטן גוף סיני אבחון בדיקות גב חופשי סיכום רגליים Muscle osteochondrosis Rectus Trapezius אנטומיה כתפיים טיפולים אגן בעיות תרגיל אשדוד TCM עמוד השדרה Acupuncture אינטגרציה תפקודית הליכה הליכה לבריאות פלדנקרייז מבחנים בלי כאבים כאבים מערכת התנועה בוחן דיקור לימוד Chinese Pulse בלי כאב דופק הליכה טבעית Learning e-find feldenkraiz Learning-Medical Pulse TCM acupuncture Five elements Adex Advil Naproxen אדויל אזהרה פלדנקרייז באשדוד Happy New Year new year גמר חתימה боли в спине брюшной пресс грыжа диска занятия радикулит Упражнения фитнес
סטטיסטיקה

סה"כ במצב מקוון: 1
אורחים: 1
משתמשים: 0
טופס הרשמה

שאלה: הסבר את המושג "מודעות דרך תנועה"?

תשובה: מושג זה, "מודעות דרך תנועה" או ATM, השיטה משמשת כמושג בסיסי, כמו גם את הגדרתו של אחד מהטכניקות בשיטה. השיטה מחולקת לשני טכניקות, - ATM וFI. בטכניקה השני מאוחר יותר. הטכניקה הראשונה היא לימודים קבוצות לשיפור יכולת תנועה. מורה או מאמן נותן הוראות מילוליות לכיתה כיצד לעשות תנועות מסוימות, בשם לב לכל פרטים. בביצוע תנועות אלה, "תלמיד", מגביר מודעות למצב של חלקי הגוף, לומד להבין כל הפרט של חלקי הגוף ואיך להשתמש בתנועות היעילות ביותר. בחלק מסוים של השיעור מורה נותן אינדיקציה לתנועה, כפי שנאספו מחלקי התנועה, שכבר למדו בכיתה.

שאלה: איך מתקיימים שיעורים קבוצתיים?

תשובה: שיעורי הקבוצה מתקיימים באולם ממוזג מאובזר במיוחד תחת הדרכתו של מורה.רוב השיעורים תלמיד מבצע על מזרונים גומי על הריצפה. ישנם מספר משימות אצל מורה. לדוגמה, במהלך שיעור ללמד את התלמיד תנועות החדשות, שמאפשרים לשחרר את המפרקים או חוליות מבלי לגרום לכאב. במהלך את לימודים את המרכיבים המפורטים של התנועה, תלמיד עובר למצב של רגיעה, חימום , מתיחות שרירים ותרגילי כוח. לחלק האחרון של השיעור, התלמיד כבר מוכן לבצעה את התנועה הנדרש. לעתים קרובות בתחילת השיעור מורה מציע לתלמיד לבצעה תנועה פשוטה ולזכור לאותת נקודות של התנועה. לדוגמה, סיבוב של הצוואר. בסוף השיעור לתלמיד מוצע לחזור על תנועה זו, והוא הופתע לגלות שאת הגבולות של התנועה גדל, וזה בלי כאב!

רשתות
משפת של יום
פלדנקרייז - קבוצות ואישי
- דרך לגב חופשי
לוח שנה
«  אפריל 2024  »
\'ב\'ג\'ד\'ה\'ו\'ש\'א
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
ארכיון רישומים
חברים באתר
Copyright MyCorp © 2024
Яндекс.Метрика