לובה טסלר: פלדנקרייז קבוצות ואישי הדרך לגב חופשי - שאלות ותשובות
רביעי, 06.07.2022
Logo Luba Tesler-Site http://www.freebody.co.ilהדרך לגב חופשי
Skype:+972(0)543504242 Позвонить\לטלפן
חיפוש ב" הדרך לגב חופשי"

חיפוש

תפריט אתר
לוח תגים
גב חופשי מורה לפלדנקרייז שיטה בלי כאיבים Logo лого ביעות גב בלט דיסק דיסק מערכת מין שחלות שיעורים תקציר Ashdod כאב מפרקים קבוצות תלמיד פלדנקרייז בחינות כאבי גב אשכים הורמון feldenkrais פלדנקרייז באשדוד תרגילים FAQ fehner Weber בריאות גב סיכום אנדוקרינית הריון מותנית בטן טיפול כאבי צוואר שינה Fi אדמה אש שרירים כתפיים גוף סיני אבחון בדיקות Muscle osteochondrosis Rectus Trapezius אנטומיה גב תרגיל בלי כאבים טיפולים שיעורים בפלדנקרייז אגן בעיות לימודים מבחנים אשדוד TCM עמוד השדרה Acupuncture רגליים אינטגרציה תפקודית הליכה הליכה לבריאות כאבים לימוד מערכת התנועה בוחן בריאות Chinese Pulse בלי כאב דופק הליכה טבעית Learning e-find feldenkraiz Learning-Medical Pulse TCM acupuncture Five elements דיקור Adex Advil Naproxen אדויל אזהרה Happy New Year new year גמר חתימה боли в спине брюшной пресс грыжа диска занятия радикулит Упражнения фитнес
סטטיסטיקה

סה"כ במצב מקוון: 1
אורחים: 1
משתמשים: 0
טופס הרשמה

שאלה: הסבר את המושג "מודעות דרך תנועה"?

תשובה: מושג זה, "מודעות דרך תנועה" או ATM, השיטה משמשת כמושג בסיסי, כמו גם את הגדרתו של אחד מהטכניקות בשיטה. השיטה מחולקת לשני טכניקות, - ATM וFI. בטכניקה השני מאוחר יותר. הטכניקה הראשונה היא לימודים קבוצות לשיפור יכולת תנועה. מורה או מאמן נותן הוראות מילוליות לכיתה כיצד לעשות תנועות מסוימות, בשם לב לכל פרטים. בביצוע תנועות אלה, "תלמיד", מגביר מודעות למצב של חלקי הגוף, לומד להבין כל הפרט של חלקי הגוף ואיך להשתמש בתנועות היעילות ביותר. בחלק מסוים של השיעור מורה נותן אינדיקציה לתנועה, כפי שנאספו מחלקי התנועה, שכבר למדו בכיתה.

שאלה: איך מתקיימים שיעורים קבוצתיים?

תשובה: שיעורי הקבוצה מתקיימים באולם ממוזג מאובזר במיוחד תחת הדרכתו של מורה.רוב השיעורים תלמיד מבצע על מזרונים גומי על הריצפה. ישנם מספר משימות אצל מורה. לדוגמה, במהלך שיעור ללמד את התלמיד תנועות החדשות, שמאפשרים לשחרר את המפרקים או חוליות מבלי לגרום לכאב. במהלך את לימודים את המרכיבים המפורטים של התנועה, תלמיד עובר למצב של רגיעה, חימום , מתיחות שרירים ותרגילי כוח. לחלק האחרון של השיעור, התלמיד כבר מוכן לבצעה את התנועה הנדרש. לעתים קרובות בתחילת השיעור מורה מציע לתלמיד לבצעה תנועה פשוטה ולזכור לאותת נקודות של התנועה. לדוגמה, סיבוב של הצוואר. בסוף השיעור לתלמיד מוצע לחזור על תנועה זו, והוא הופתע לגלות שאת הגבולות של התנועה גדל, וזה בלי כאב!

רשתות
משפת של יום
פלדנקרייז - קבוצות ואישי
- דרך לגב חופשי
לוח שנה
«  יולי 2022  »
\'ב\'ג\'ד\'ה\'ו\'ש\'א
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ארכיון רישומים
חברים באתר
Copyright MyCorp © 2022
Яндекс.Метрика